Клініко-діагностична лабораторіяЗавідувач лабораторією

Приходько Оксана Михайлівна

біохімік вищої категорії.

  • Лещенко Світлана Михайлівна, старший лаборант, вища кваліфікаційна категорія
  • Пономаренко Тетяна Валеріївна, біолог, друга ківаліфікаційна категорія
  • Богород Ганна Федорівна, біолог, друга ківаліфікаційна категорія
  • Фоменко Євгенія Леонідівна, біолог, друга ківаліфікаційна категорія

Клініко-діагностична лабораторія

Робота лабораторії регламентується «Положенням про лабораторію» та «Настановою з якості».

Головною метою є виконання широкого спектру лабораторних досліджень, відповідно до міжнародних стандартів якості, використовуючи останні досягнення в області клінічної лабораторної діагностики.
До складу клініко-діагностичної лабораторії входить клінічний, біохімічний, імун ологічний відділи.
Широкий спектр проведених клініко-лабораторних досліджень дозволяють в найкоротші терміни проводити ранню діагностику проліферативних процесів, виявити порушення в системі гемостазу, оцінити стан ліпідного, мінерального, вуглеводного, білкового обміну.

Правильність, достовірність і точність досліджень забезпечується застосуванням якісних реактивів і витратних матеріалів європейського виробництва (ABX Horiba(Франція),  BioSystems( Іспанія), ERBA Lachema (Чехія), HTI (США) та інші.

Завдяки багаторівневому контролю якості досліджень помилки в результатах зводяться до мінімуму.   Лабораторія регулярно бере участь в міжнародних програмах контролю якості. Постійно працює над вдосконаленням всіх етапів лабораторних досліджень: преаналітичного, аналітичного та постаналітичного.
Процедура взяття біологічного матеріалу здійснюється лише за допомогою індивідуальних вакуумних систем, які забезпечують мінімальний контакт матеріалу із зовнішнім середовищем, значно знижують мікротравматизацию клітин матеріалу, а також роблять процедуру повністю безпечною для пацієнта і персоналу, що проводить відбір матеріалу.