Чернігівська міська лікарня № 3 — це багатопрофільний сучасний лікувально-профілактичний заклад, в якому створені  всі необхідні умови для успішного лікування хворих.

Медико-санітарна частина на базі ЧРПЗ була організована в 1983 році згідно рішення Чернігівського міськвиконкому №318. У 1996р. медична частина була перейменована в Чернігівську міську лікарню №3.

З 2012 року відкрито єдине в області загальнореабілітаційне відділення.

З 2014 року в складі хірургічного відділення відкриті ліжка нейрохірургічного профілю.

В лікарні працює 540 чоловік, серед них:

Лікарів – 83;

  • Кандидат медичних наук -1,
  • заслужені лікарі -4,
  • заслужений працівник охорони здоров’я – 1;
  • Середніх медичних працівників – 218;

Лікарня чотири рази на тиждень надає ургентну допомогу мешканцям міста Чернігова та області.

Загальна інформаціяНа базі закладу проводяться науково-практичні конференції, круглі столи, тематичні курси підвищення кваліфікації лікарів із залученням провідних спеціалістів МОЗ України, що дає можливість Чернігівській міській лікарні №3 постійно застосовувати новітні досягнення медицини.

Лікарня є клінічною базою стажування для лікарів-інтернів за 6 спеціальностям та медичних сестер. З НМАПО ім. П.Л. Шупика постійно проводяться тематичні курси удосконалення лікарів.

Приділяється велика увага санітарно-просвітницькій роботі: виступи на телебаченні, тематичні статті в пресі, працює сайт лікарні, розроблені банери з санітарно-просвітницької роботи та випускаються тематичні методичні рекомендації.

Разом з ГО «Сіверський Центр регіональних досліджень» та ГО «Центр сприяння розвитку громад» в закладі проводяться тренінги про сутність та форми міжнародної технічного допомоги, що дає можливість лікарні створювати проекти для отримання грантової допомоги.

У 2017 р. лікарня на конкурсній основі здобула перемогу у написанні грантового проекту «Stop-інсульт – сучасний рівень діагностично-лікувального процесу в попередженні мозкових катастроф» за рахунок коштів ДФРР та міської влади.

Загальна інформація12 листопада 2017 року, перебуваючи з робочим візитом у Чернігові в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала наш заклад та презентувала реформу медичної галузі.

Нині міська лікарня №3 продовжує впроваджувати інноваційні технології, що допоможуть удосконалити діагностику, профілактику й лікування широкого спектру захворювань. Колектив лікарні працює над там, щоб найбільш ефективні інноваційні моделі лікування, сучасне медичне обладнання були направлені на найдорожче в житті кожного – здоров’я!