Чернігівська міська лікарня № 3 — це багатопрофільний сучасний лікувально-профілактичний заклад, в якому створені  всі необхідні умови для успішного лікування хворих.

Медико-санітарна частина на базі ЧРПЗ була організована в 1983 році згідно рішення Чернігівського міськвиконкому №318. У 1996р. медична частина була перейменована в Чернігівську міську лікарню №3.

З 2012 року відкрито єдине в області загальнореабілітаційне відділення.

З 2014 року в складі хірургічного відділення відкриті ліжка нейрохірургічного профілю.

В лікарні працює 540 чоловік, серед них:

Лікарів – 83;

  • Кандидат медичних наук -1,
  • заслужені лікарі -4,
  • заслужений працівник охорони здоров’я – 1;
  • Середніх медичних працівників – 218;

Лікарня чотири рази на тиждень надає ургентну допомогу мешканцям міста Чернігова та області.

Загальна інформаціяНа базі закладу проводяться науково-практичні конференції, круглі столи, тематичні курси підвищення кваліфікації лікарів із залученням провідних спеціалістів МОЗ України, що дає можливість Чернігівській міській лікарні №3 постійно застосовувати новітні досягнення медицини.

Лікарня є клінічною базою стажування для лікарів-інтернів за 6 спеціальностям та медичних сестер. З НМАПО ім. П.Л. Шупика постійно проводяться тематичні курси удосконалення лікарів.

Приділяється велика увага санітарно-просвітницькій роботі: виступи на телебаченні, тематичні статті в пресі, працює сайт лікарні, розроблені банери з санітарно-просвітницької роботи та випускаються тематичні методичні рекомендації.

Разом з ГО «Сіверський Центр регіональних досліджень» та ГО «Центр сприяння розвитку громад» в закладі проводяться тренінги про сутність та форми міжнародної технічного допомоги, що дає можливість лікарні створювати проекти для отримання грантової допомоги.

У 2017 р. лікарня на конкурсній основі здобула перемогу у написанні грантового проекту «Stop-інсульт – сучасний рівень діагностично-лікувального процесу в попередженні мозкових катастроф» за рахунок коштів ДФРР та міської влади.

Загальна інформація12 листопада 2017 року, перебуваючи з робочим візитом у Чернігові в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала наш заклад та презентувала реформу медичної галузі.

Нині міська лікарня №3 продовжує впроваджувати інноваційні технології, що допоможуть удосконалити діагностику, профілактику й лікування широкого спектру захворювань. Колектив лікарні працює над там, щоб найбільш ефективні інноваційні моделі лікування, сучасне медичне обладнання були направлені на найдорожче в житті кожного – здоров’я!

НАША МІСІЯ:

Дбаємо про здоров’я та надаємо висококваліфіковану консультативну та стаціонарну медичну допомогу, покращуючи якість життя наших пацієнтів.
Безперервний розвиток, інновації та турбота про пацієнта – основи нашого успіху!

ВІЗІЯ
Високопрофесійна, фінансово стабільна та сучасна лікарня, яка надає якісні послуги своїм пацієнтам із застосуванням нових технологій.

Реалізація місії та бачення досягається за рахунок наступних кроків нашої діяльності:
• удосконалення процесів надання медичної допомоги;
• постійне удосконалення системи управління якістю;
• задоволення потреб пацієнтів шляхом освоєння та впровадження нових методів діагностики і лікування;
• створення ефективної організаційної структури, раціонального використання кадрового потенціалу та уніфікованих медичних процесів;
• аналіз діяльності в порівнянні з закладами охорони здоров’я м.Чернігів;
• встановлення однозначних вимог до якості роботи;
• дотримання етичних та деонтологічних норм професійної діяльності, прав пацієнтів;
• підтримання стабільного фінансового стану;
• удосконалення системи заохочення для задоволення потреб персоналу;
• підвищення рівня професійної кваліфікації персоналу, постійне навчання.