Згідно даних МОЗ України щороку трапляється близько 150 тис інсультів. Більшість людей, які вижили після інсульту, протягом усього життя страждають від його фізичних, когнітивних, психічних та соціально-економічний наслідків.

28 жовтня напередодні Всесвітнього дня боротьби з інсультом на базі Чернігівської міської лікарні №3 відбулась науково-практична конференція для лікарів міста та області за участі к.мед.н., доцента кафедри неврології №1 НМАПО ім.П.Л.Шупика Насонової Т.І. та лікарів, чия сфера інтересів полягає в безпосередній профілактиці, лікуванні та реабілітації “судинних катастроф” Мальчикова Ф.В., Кадіна І.М., Гаруса А.А., які доповіли про сучасні тенденції та можливість їх втілення в сьогоденні.

Конференція проходила в режимі діалогу, слухачі мами можливість отримати вичерпну інформацію і в подальшому використовуватимуть її в лікарській практиці.

Якість надання медичної допомоги, пріоритет для нашого лікувального закладу, тому ми прагнемо постійно вдосконалюватись аби наслідки інсульту для пацієнтів були мінімальні.