Знання є невід’ємною частиною успішної та продуктивної роботи сучасного  лікаря , тому їх необхідно не лише поповнювати, а і відновлювати! 21.10.19р на базі нашої лікарні відбувся курс надання першої невідкладної медичної допомоги BLS( Basic Life Support ) від Центру спеціальної допомоги!

Висловлюємо подяку крутим та кваліфікованим інструкторам Ігорю та Віктору, котрі поділилися своїм досвідом та знаннями. Пам’ятайте, що в житті бувають ситуації , які можуть застати нас зненацька, а успішність їх  вирішення залежить від чітких і правильно виконаних дій. Саме так має бути, якщо ви помітили потерпілого без свідомості вдома, на вулиці, в лікарні… Ці знання повинен оволодіти усі кожен, адже, комусь це врятує життя!

Наші лікарі  не лише оновили свої знання про серцево-легеневу реанімацію, а й на сучасних манекенах відпрацювали свої навички, навіть лікарі відділення анестезіології та інтенсивної терапії з задоволенням перевірили себе!

Якщо Ви не пройшли курси Basic Life Support, але трапилося , що помітили потерпілого без свідомості, то:

1. Перевірте безпеку місця пригоди.
2. Перевірте свідомість потерпілого.
3. Покличте на допомогу оточуючих.
4. Перевірте прохідність дихальних шляхів.
5. Перевірте дихання.
6. Викличте Екстрену медичну допомогу за телефоном – 103.
7. При відсутності дихання розпочніть серцево-легеневу реанімацію: 30 компресій на 2 вдохи(глибина натискань не менше 4,7 см(5-6 см) з частотою 100-120 / хв).
8. Пам/ятайте про власний захист!

Будьте здорові! Ми працюємо, аби Ви були здорові!